Strefa ID.UJ

Moduł kompleksowego systemu IT

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że uruchomiony został testowy moduł kompleksowego systemu IT „Strefa ID.UJ” obejmujący elektroniczną obsługę konkursów ogłaszanych w ramach Priorytetowych Obszarów Badawczych, Gates i Instrumentów Wsparcia w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celem systemu IT „Strefa ID.UJ” jest uproszczenie całościowego procesu zarządzania przedsięwzięciem ID.UJ, w tym konkursami od momentu złożenia wniosku konkursowego do momentu jego rozliczenia i raportowania. Wprowadzenie systemu usprawni obieg dokumentacji ID.UJ oraz komunikację jednostek administracyjnych z zespołami koordynującymi poszczególne POBy, Gates i Instrumenty Wsparcia. Wszelkie dokumenty dotyczące ID.UJ będą zlokalizowane w jednym systemie, a ich elektroniczny obieg w wyraźny sposób skróci czas ich procedowania.

Zapraszamy na stronę systemu:  https://strefaid.uj.edu.pl/

Chromatograf Pure C-850 FlashPrep na Wydziale Farmaceutycznym
Konkurs #14 – Dofinansowanie kosztów stypendium doktoranckiego dla doktorantów realizujących program doktorski w Szkole Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UJ CM
Pierwsi laureaci naboru “Wsparcie rozwoju kompetencji twardych”