Warsztaty online - EFEKTYWNE PUBLIKOWANIE NAUKOWE

Managing for the Future Lab zaprasza na warsztaty online, które odbędą się 29 kwietnia 2021 r. w godzinach od 9.00 do 17.00 (z przerwami). Rejestracja na warsztaty zostanie zakończona 17 kwietnia.
więcej o Warsztaty online - EFEKTYWNE PUBLIKOWANIE NAUKOWE

(R)ewolucyjne espresso – „Nasze życie z robotami"

Social (r)Evolutions Lab UJ zaprasza na spotkanie naukowe z cyklu (R)ewolucyjne espresso pt. „Nasze życie z robotami". Spotkanie będzie miało formę krótkich wystąpień i dyskusji wokół nich. Odbędzie się ono 22 kwietnia 2021 r. (czwartek) w godzinach 13.30-14.30 na platformie MS Teams.
więcej o (R)ewolucyjne espresso – „Nasze życie z robotami"

"Meet the Editor" – spotkanie z dr. Michalem Onderco

Global Trends Lab zaprasza na spotkanie z dr. Michalem Onderco (Erasmus University Rotterdam), jednym z redaktorów serii książek Central and Eastern European Perspectives on International Relations, wydawanej przez Central and Eastern European International Studies Association.
więcej o "Meet the Editor" – spotkanie z dr. Michalem Onderco

Letnia Szkoła Analizy Danych i Metod Badań Jakościowych CAQDAS TM

Serdecznie zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli społeczności Uniwersytetu Jagiellońskiego do udziału w czwartej edycji Letniej Szkoły Analizy Danych i Metod Badań Jakościowych (LS CAQDAS) organizowanej przy współpracy POB FutureSoc.
więcej o Letnia Szkoła Analizy Danych i Metod Badań Jakościowych CAQDAS TM

więcej o Mechanizmy odpowiedzialne za zanik lewej komory serca w przebiegu tętniczego nadciśnienia płucnego - POB qLIFE