(R)ewolucyjne espresso – "Kto ma problem ze szczepieniami?"

Social (r)Evolutions Lab UJ zaprasza na spotkanie naukowe z cyklu (R)ewolucyjne espresso pt. „Kto ma problem ze szczepieniami?". Spotkanie będzie miało formę krótkich wystąpień i dyskusji wokół nich. Odbędzie się ono 14 stycznia 2021 r. (czwartek) w godzinach 13.30-14.30 na platformie MS Teams, w języku polskim.
więcej o (R)ewolucyjne espresso – "Kto ma problem ze szczepieniami?"

z udziałem doktoranta Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowi
więcej o Konkurs, którego celem jest dofinansowanie istniejących lub nowo utworzonych interdyscyplinarnych zespołów realizujących projekty w ramach tematyki badawczej POB qLife

Drugie spotkanie informacyjne POB HERITAGE

15 stycznia 2021, godz. 15:00, na platformie MS Teams
więcej o Drugie spotkanie informacyjne POB HERITAGE

Social (r)Evolutions Lab zaprasza do rejestracji na kolejne spotkanie z cyklu Dydaktyczne (r)Ewolucje, które odbędzie się w środę 13.01 w godzinach 10:00-11:00. Ilość miejsc ograniczona (15-20 os.).
więcej o Dydaktyczne (r)Ewolucje - "Zdalna sesja - egzaminowanie i wystawianie ocen w pandemii"

POB DigiWorld prezentacja PreLAB: Digital Humanities

więcej o POB DigiWorld prezentacja PreLAB: Digital Humanities