Seminarium online pt. "Multisensory Approaches in Migration Studies"

Zapraszamy do udziału w seminarium online pt. "Multisensory Approaches in Migration Studies", organizowanym przez Amandine Desille i Karolinę Nikielską-Sekułę, które odbędzie się 8.03.2024, godz. 9.30-15.30 poprzez platformę MS Teams.
więcej o Seminarium online pt. "Multisensory Approaches in Migration Studies"

IDUJ z pozytywną oceną

Uniwersytet Jagielloński został pozytywnie oceniony przez międzynarodowy zespół ekspertów podczas śródokresowej ewaluacji programu "Inicjatywa doskonałości – Uczelnia badawcza".
więcej o IDUJ z pozytywną oceną

Konferencja Theory and Methods in the Study of Greek Ritual Terminology

25-27.01.2024 r.
więcej o Konferencja Theory and Methods in the Study of Greek Ritual Terminology

więcej o "Symbioza wiedzy: nauka dla społeczeństwa i społeczeństwo dla nauki" - nowy film promujący POB FutureSoc

Targi Humanistyki Cyfrowej

Celem Targów Humanistyki Cyfrowej UJ jest zarówno promocja działań z zakresu humanistyki cyfrowej wśród studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak również integracja samego środowiska działających tu humanistów cyfrowych.
więcej o Targi Humanistyki Cyfrowej