Serdecznie zapraszamy na piąty odcinek cyklu popularyzującego naukę „Punkt Krytyczny”, realizowanego w ramach POB FutureSoc przy współpracy Wydziału Filozoficznego UJ oraz Instytutu Psychologii UJ.
więcej o „Punkt Krytyczny” 21.10 - Ekonomia, głupcze? Od neuroekonomii do ekonomii feministycznej

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym na temat sytuacji na pograniczu polsko-białoruskim z ekspertami ds. migracji i prawnikami migracyjnymi. Webinarium odbędzie się w piątek 15 października 2021 w godzinach 15:00 - 16:30 na profilu facebookowym Centrum Wielokulturowego w Krakowie. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Organizatorami panelu są Centrum Wielokulturowe w Krakowie oraz Global Trends Lab w ramach POB FutureSoc.
więcej o Granica polsko-białoruska: między kryzysem humanitarnym a dylematem sekurytyzacji - dyskusja na żywo (15.10)
POB DigiWorld

W nowym roku akademickim serdecznie zapraszamy na seminaria POB Digiworld w nowej formule. Gośćmi pierwszego spotkania 21 października o godz. 14.00 będą dr Bartosz Lisowski i dr Przemysław Pałka.
więcej o Seminarium POB Digiworld - o pamięci bez neuronów i o sztucznej inteligencji kontra Komisja Europejska

POB FutureSoc zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości aplikowania w ramach działania R2R, w konkursie na przygotowanie wniosków projektowych na granty międzynarodowe. Odbędzie się ono 19 października 2021 r. (wtorek) w godzinach 12.00 - 13.00 na platformie MS Teams.
więcej o Granty na granty międzynarodowe w POB FutureSoc - spotkanie informacyjne (19.10)
POB DigiWorld

Dofinansowanie profesur wizytujących w POB DigiWorld

POB DigiWorld ogłasza możliwość dofinansowania wynagrodzenia profesorów wizytujących prowadzących kursy z zakresu problematyki określonej w planie strategicznym POB DigiWorld w semestrze letnim roku akademickiego 2021/22 i zimowym roku akademickiego 2022/23.
więcej o Dofinansowanie profesur wizytujących w POB DigiWorld