Dydaktyczne (r)Ewolucje – Jak połączyć dydaktykę i badania własne?

Social (r)Evolutions Lab (POB FutureSoc) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Dydaktycznych (r)Ewolucji pt. "Jak połączyć dydaktykę i badania własne?", które odbędzie się 11 marca 2021 (czwartek) w godzinach 13:30-14:30 na MS Teams.
więcej o Dydaktyczne (r)Ewolucje – Jak połączyć dydaktykę i badania własne?

Wyniki konkursu na minigranty w POB Heritage (edycja I)

Z przyjemnością informujemy o wynikach pierwszej edycji konkursu na MiniGRANTY w ramach działania „Program Motywacyjny” Priorytetowego Obszaru Badawczego (POB) Heritage.
więcej o Wyniki konkursu na minigranty w POB Heritage (edycja I)
POB Anthropocene

Z przyjemnością informujemy o wynikach pierwszej edycji konkursu na mini-granty w ramach działania „Talent Management” Priorytetowego Obszaru Badawczego (POB) Anthropocene.
więcej o Wyniki konkursu na minigranty Talent Management POB Anthropocene (22 lutego 2021)

MF_talks: Zarządzanie zdrowiem publicznym - walka z COVID-19

Managing for the Future Lab (MF_Lab, POB FutureSoc) serdecznie zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu MF_talks. Na najbliższym spotkaniu (25.02.2021, 16:30-18:00) przedmiotem dyskusji będą wyzwania walki z COVID-19.
więcej o MF_talks: Zarządzanie zdrowiem publicznym - walka z COVID-19
POB Anthropocene

POB Anthropocene: Young Labs – ogłoszenie konkursu!

Konkurs skierowany jest do osób zatrudnionych w Uniwersytecie Jagiellońskim, posiadających stopień doktora nie dłużej niż 9 lat.
więcej o POB Anthropocene: Young Labs – ogłoszenie konkursu!