POB Anthropocene

POB Anthropocene: Young Labs – ogłoszenie konkursu!

Konkurs skierowany jest do osób zatrudnionych w Uniwersytecie Jagiellońskim, posiadających stopień doktora nie dłużej niż 9 lat.
więcej o POB Anthropocene: Young Labs – ogłoszenie konkursu!

Zachęcamy do uczestnictwa w pracach seminarium organizowanego w ramach Social (r)Evolutions Lab (POB FutureSoc) przez prof. dr hab. Małgorzatę Sugierę z Katedry Performatyki WP UJ.
więcej o Zaproszenie do udziału w seminarium "Nowe koncepcje wspólnot więcej-niż-ludzkich w ekologicznych fabulacjach spekulatywnych"

Social (r)Evolutions Lab UJ i Global Trends Lab UJ zapraszają na spotkanie z Mikołajem Pyczakiem (KPK, NCBiR), które odbędzie się 23 lutego 2021, godz. 12.00 za pośrednictwem MS Teams.
więcej o Spotkanie informacyjne „Klaster 2: nauki społeczne i humanistyczne w PR Horyzont Europa”

Dyżury w sprawie konkursu o minigranty studenckie w POB FutureSoc

Dodatkowe konsultacje dla zainteresowanych składaniem wniosku odbędą się w zespole MS TEAMS Mini-Grants for Students – PRA FutureSoc w czwartek 11 lutego w godzinach 10:00-12:00 oraz w piątek 12 lutego w godzinach 10:00–12:00 i 16:00-17:00.
więcej o Dyżury w sprawie konkursu o minigranty studenckie w POB FutureSoc

Wyniki I edycji konkursu „Wsparcie publikacji w POB Society of the Future”

Poznaliśmy pełne wyniki I edycji konkursu, którego celem było dofinansowanie opłat open access, korekty lub tłumaczenia artykułów naukowych, monografii bądź book proposals.
więcej o Wyniki I edycji konkursu „Wsparcie publikacji w POB Society of the Future”