Formularz zgłoszeniowy dla ekspertek i ekspertów – POB FutureSoc

W związku z zaplanowanymi w 2021 r. kolejnymi konkursami POB Society of the Future, serdecznie zapraszamy społeczność akademicką do współpracy w roli ekspertek i ekspertów oceniających wnioski w konkursach POB.
więcej o Formularz zgłoszeniowy dla ekspertek i ekspertów – POB FutureSoc

Komisja Ekspertów przy POB Society of the Future oceniła wnioski zgłoszone w ramach I edycji konkursów na minigranty pracownicze ogłoszonych przez LABy.
więcej o Wyniki I edycji konkursów dla nauczycieli akademickich na minigranty w ramach działania 2. (Incentives) POB Society of the Future

Już 4 lutego 2021 r. na czwartkowym seminarium przedstawimy kolejne preLABy działające w ramach POB DigiWorld: Digital Change &Analysis LAB: (14.00) oraz Global Complex Systems LAB (14.30)
więcej o Seminarium POB DigiWorld: Digital Change &Analysis LAB oraz Global Complex Systems LAB

Spotkanie informacyjne: minigranty studenckie w POB FutureSoc

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie konkursu "Granty dla przyszłości", skierowanego do studentów i studentek UJ. Spotkanie polskojęzyczne odbędzie się 4.02 o 18:00, zaś anglojęzyczne – 5.02 o 18:00.
więcej o Spotkanie informacyjne: minigranty studenckie w POB FutureSoc
POB Anthropocene

Najnowsze wiadomości z POB Anthropocene: wstępne podsumowanie naboru wniosków w konkursie Talent Management
więcej o POB Anthropocene: wstępne podsumowanie naboru wniosków w konkursie Talent Management