$dateTool.format("MMMM yyyy",$eventSDate,$locale)

Data: 15.02.2021
Organizator: POB FutureSoc
Witryna internetowa wydarzenia: bit.ly/recenzenci

W związku z zaplanowanymi w 2021 r. kolejnymi konkursami POB Society of the Future, serdecznie zapraszamy społeczność akademicką do współpracy w roli ekspertek i ekspertów oceniających wnioski w konkursach POB.

Zgłoszenie zainteresowania współpracy w procesie oceny wniosków oznacza dołączenie do bazy ekspertów i ekspertek. Na podstawie przesłanych zgłoszeń, uwzględniając wskazany zakres tematyczny, dotychczasowe doświadczenia i tematykę wniosków, będziemy się z Państwem kontaktować w sprawie potwierdzenia możliwości współpracy w odniesieniu do konkretnego konkursu. Zgodnie z zasadami dobrych praktyk, udziału w roli ekspertów w dedykowanym konkursie nie można łączyć ze składaniem wniosku w danej edycji.

Za udział w pracach Komisji przewidziany jest dodatek, zgodnie z Zarządzeniem nr 27 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 17 marca 2020 roku w sprawie Regulaminu wynagradzania pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zgłoszenia prosimy przesyłać w terminie do 15 lutego 2021 roku, za pomocą formularza dostępnego na stronie: bit.ly/recenzenci.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

W imieniu Zespołu Wykonawczego
Dr hab. Piotr Bajor