POB Anthropocene: Young Labs – ogłoszenie konkursu!

Konkurs skierowany jest do osób zatrudnionych w Uniwersytecie Jagiellońskim, posiadających stopień doktora nie dłużej niż 9 lat.

Aktualna wersja regulaminu oraz inne dokumenty zostały opublikowane na stronie https://anthropocene.id.uj.edu.pl/young-labs

Uprzejmie informujemy, że regulamin konkursu "Young Labs” został zmodyfikowany zgodnie z decyzją władz rektorskich Uniwersytetu Jagiellońskiego. Najistotniejsza zmiana dotyczy maksymalnej kwoty finansowania wniosku, która obecnie wynosi 200 000 PLN.

Wierzymy, że konkurs ten będzie dla Państwa interesujący i serdecznie zapraszamy do aplikowania!

POB-Anthropocene: Konkurs Young-Labs

POB Anthropocene: Już wkrótce ogłoszenie konkursu „Laboratoria Młodych” (Young Labs, YL)

POB Anthropocene - Talent Management

POB Anthropocene: wstępne podsumowanie naboru wniosków w konkursie Talent Management

POB Anthropocene - Konkurs Open Access

Ruszyła pierwsza edycja Konkursu na wsparcie publikacji w POB Anthropocene!

POB Anthropocene - Talent Management

Rusza studencki konkurs Talent Management POB Anthropocene!