Komora do czystej pracy z próbkami DNA - POB qLIFE

W katedrze Fizjologii UJ CM działa już nowa komora czystej pracy z próbkami DNA.
więcej o Komora do czystej pracy z próbkami DNA - POB qLIFE

więcej o Bezpieczny i niezawodny wzrost hodowli komórkowych dzięki nowemu inkubatorowi CO2 - POB qLIFE

Zwracamy się do Państwa z propozycją współtworzenia kursu MOOC (Massive Open Online Course) w języku polskim, poświęconego wpływowi pandemii na funkcjonowanie człowieka i społeczeństwa. Kurs będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych i będzie składał się z profesjonalnie wykonanych nagrań audio-video, uzupełnionych o dodatkowe materiały dydaktyczne i fora dyskusyjne.
więcej o Zaproszenie do tworzenia kursu MOOC „Wpływ pandemii na funkcjonowanie człowieka i społeczeństwa"

Wartość społeczna badań klinicznych 1 fazy w onkologii pediatrycznej

Zespół pracujący pod kierownictwem bioetyka, dra hab. Marcin Waligóry, prof. UJ przeprowadził analizę, w której zmierzył wskaźniki wartości społecznej badań klinicznych fazy 1 w onkologii, które do kolejnych faz nie trafią.
więcej o Wartość społeczna badań klinicznych 1 fazy w onkologii pediatrycznej

Spotkanie informacyjne Global Trends Lab – 23.03

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone działalności Global Trends Lab – struktury funkcjonującej w Priorytetowym Obszarze Badawczym Society of the Future w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelni Badawczej na UJ.
więcej o Spotkanie informacyjne Global Trends Lab – 23.03