Seminaria DigiWorld: prezentacje preLABów

We czwartek 18 III br. od godziny 14:00 przedstawimy kolejne preLABy działające w POB DigiWorld.
więcej o Seminaria DigiWorld: prezentacje preLABów

Stres oksydacyjny i wolne rodniki mają wpływ na płodność mężczyzn - POB qLIFE

Zespół badawczy pod kierownictwem dr hab. Wirginii Krzyściak przeprowadził badania polegające na identyfikacji biomarkerów wspomagających diagnostykę i monitorowanie potencjału reprodukcyjnego u mężczyzn.
więcej o Stres oksydacyjny i wolne rodniki mają wpływ na płodność mężczyzn - POB qLIFE

Konkursy na stanowiska w POB DigiWorld

POB DigiWorld informuje o ogłoszeniach konkursów na stanowiska adiunktów w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych na Wydziale Geografii i Geologii w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna w zakresie zaawansowanych metod obliczeniowych lub sztucznej inteligencji (AI) do analizy danych przestrzennych dotyczących sfery ekonomicznej, społecznej i kulturowej.
więcej o Konkursy na stanowiska w POB DigiWorld

Wyniki konkursu na minigranty badawcze dla młodych 2021/1 w DigiWorld

POB DigiWorld ogłasza wyniki konkursu Minigranty dla młodych 2021/1 w DigiWorld na projekty badawcze w programie strategicznym Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim w roku akademickim 2020/2021.
więcej o Wyniki konkursu na minigranty badawcze dla młodych 2021/1 w DigiWorld

Komora do czystej pracy z próbkami DNA - POB qLIFE

W katedrze Fizjologii UJ CM działa już nowa komora czystej pracy z próbkami DNA.
więcej o Komora do czystej pracy z próbkami DNA - POB qLIFE