Komisja Konkursowa przy POB Society of the Future oraz POB QLife oceniła wnioski zgłoszone w ramach konkursu na wsparcie współpracy interdyscyplinarnej pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum.
więcej o Wyniki konkursu na wsparcie współpracy interdyscyplinarnej pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum

Repozytorium Próbek Biologicznych - POB qLIFE

więcej o Repozytorium Próbek Biologicznych - POB qLIFE
POB DigiWorld

więcej o Konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ

W wyniku współpracy POB FutureSoc i Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ w roku akademickim 2020/21 prowadzony był cykl interdyscyplinarnych wykładów pt. „Emotions, Rationality, and Decision-Making”. Jednym z podstawowych jego założeń było uświadomienie słuchaczom, że kompleksowe badanie zjawisk społecznych niejednokrotnie wymaga wyjścia poza sztywne granice dyscyplin naukowych.
więcej o “Emotions, Rationality, and Decision-Making” – podsumowanie cyklu wykładów POB FutureSoc

Co na Horyzoncie Europa? "Nowe wezwania konkursowe - omówienie" (30.06)

Social (r)Evolutions Lab UJ i Global Trends Lab UJ zapraszają na spotkanie w ramach cyklu „Co na Horyzoncie Europa?”. Będzie ono poświęcone nowo ogłoszonym konkursom w ramach programu Horyzont Europa i odbędzie się 30 czerwca (środa) o godz. 10.00 na MS Teams.
więcej o Co na Horyzoncie Europa? "Nowe wezwania konkursowe - omówienie" (30.06)