POB Anthropocene

Strategic Infrastructure - Laboratorium Hydrologiczno-Chemiczne

W ramach działania “Strategiczna infrastruktura #1” realizowanego przez POB Anthropocene sfinansowano zakup wysokiej klasy nowoczesnych analizatorów do badania parametrów chemicznych wody oraz zawiesiny i osadów rzecznych.
więcej o Strategic Infrastructure - Laboratorium Hydrologiczno-Chemiczne

Konkursy na stanowiska badawcze w jednostkach konstytuujących POB FutureSoc

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłosił konkursy na stanowiska adiunkta w grupie pracowników badawczych w jednostkach konstytuujących POB FutureSoc. Stanowiska finansowane są z budżetu programu Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza UJ, Priorytetowy Obszar Badawczy "FutureSoc" (działanie nr 1 ID UJ „New Blood”).
więcej o Konkursy na stanowiska badawcze w jednostkach konstytuujących POB FutureSoc
POB DigiWorld

POB DigiWorld informuje o ogłoszeniu konkursowym na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w dyscyplinach matematyka, informatyka lub informatyka techniczna i telekomunikacja w domenie badawczej.
więcej o Konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ
POB DigiWorld

Seminarium POB Digiworld 17 czerwca 2021r.

Serdecznie zapraszamy na kolejne Seminarium POB Digiworld, które odbędzie 17 czerwca 2021 o godz. 14.00 na platformie Teams.
więcej o Seminarium POB Digiworld 17 czerwca 2021r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w ósmym seminarium z cyklu Globalne Wtorki. Tematem spotkania będzie Afryka Północna po Arabskiej Wiośnie. Seminarium odbędzie się we wtorek 22 czerwca 2021 r. w godzinach 18:00-19:30.
więcej o Globalne Wtorki: Afryka Północna po Arabskiej Wiośnie. Dekada niestabilności (22.06)