Serdecznie zapraszamy na sympozjum naukowe Global Trends Lab Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc - "Minigranty GTL na ostatniej prostej". Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej w czterech panelach w dniach 25.11, 01.12, 02.12 i 09.12 w godzinach 17:00 do 18:30.
więcej o "Minigranty GTL na Ostatniej Prostej" - sympozjum Global Trends Lab (25.11-09.12)

Seminarium podsumowujące minigranty w Glocal Challanges Lab (18.11)

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Glocal Challenges Lab Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc - Prezentacja Minigrantów. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej w dniu 18 listopada 2021 r. o godz. 9:00.
więcej o Seminarium podsumowujące minigranty w Glocal Challanges Lab (18.11)
POB DigiWorld

POB DigiWorld informuje o ogłoszeniu konkursowym na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w dyscyplinach matematyka, informatyka lub informatyka techniczna i telekomunikacja w zakresie zaawansowanych metod obliczeniowych lub sztucznej inteligencji (AI) na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ.
więcej o Konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

Warsztaty online - EFEKTYWNE PUBLIKOWANIE NAUKOWE (16.11)

Managing for the Future Lab zaprasza na warsztaty online, które odbędą się 16 listopada 2021 r. w godzinach od 9.00 do 17.00 (z przerwami).
więcej o Warsztaty online - EFEKTYWNE PUBLIKOWANIE NAUKOWE (16.11)

Szkolenie online - "Statistica kurs podstawowy" (22-23.11)

Managing for the Future Lab zaprasza na szkolenie „Statistica kurs podstawowy” w dniach 22.11.2021-23.11.2021 w godz. 9.00-16.00. Na szkoleniu obowiązuje limit miejsc. Szkolenie odbywa się on-line
więcej o Szkolenie online - "Statistica kurs podstawowy" (22-23.11)