Warsztaty: Building Your Publication Strategy

Global Trends Lab ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na dwudniowe warsztaty dokształcające, które mają na celu zwiększyć szanse pracowników i pracowniczek naukowych na przygotowanie i opublikowanie artykułów naukowych w zagranicznych czasopismach wysokopunktowanych. Warsztaty odbędą się 31 maja (poniedziałek) i 7 czerwca (poniedziałek) w godzinach 09:00 - 16:30 i poprowadzi je dr Abel Polese z Dublin City University.
więcej o Warsztaty: Building Your Publication Strategy

Seminaria: prezentacje preLABów POB Digiworld

Serdecznie zapraszamy na kolejne Seminarium POB Digiworld, które odbędzie się tuż po weekendzie majowym. Spotkajmy się 6 maja 2021 o 14.00 na platformie Teams.
więcej o Seminaria: prezentacje preLABów POB Digiworld

Konkursy na stanowiska w POB DigiWorld

POB DigiWorld informuje o ogłoszeniach konkursów na stanowiska profesora oraz adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w zakresie transformacji cyfrowej społeczeństwa, w szczególności interfejsów człowiek-maszyna i mózg-komputer oraz interakcji człowiek-robot w domenie badawczej (patrz zakładka „Opis obszaru badawczego” na stronie https://id.uj.edu.pl/digiworld): Transformacja cyfrowa społeczeństwa i gospodarki.
więcej o Konkursy na stanowiska w POB DigiWorld

POB Society of the Future organizuje konkurs na minigranty „Wyrównywanie szans badaczek i badaczy łączących pracę i opiekę rodzicielską w czasie pandemii Covid19” – nazywane „minigrantami prorównościowymi”.
więcej o Konkurs na minigranty „Wyrównywanie szans badaczek i badaczy łączących pracę i opiekę rodzicielską w czasie pandemii Covid-19”

"Punkt krytyczny" – #TikTok demokracja?

Serdecznie zapraszamy na drugi odcinek cyklu popularyzującego naukę „Punkt krytyczny”, realizowanego w ramach POB FutureSoc przy współpracy Wydziału Filozoficznego UJ oraz Instytutu Psychologii UJ.
więcej o "Punkt krytyczny" – #TikTok demokracja?