więcej o Rozstrzygnięcie Naboru #11 – „Modernizacja i doposażenie istniejącego zaplecza aparaturowego” – Nabór III

Out of Ivory Towers: Can the Academics Help Solve the World’s Problems? (8.11)

Global Trends Lab invites for a seminar "Out of Ivory Towers: Can the Academics Help Solve the World’s Problems?". The event will take place at the Faculty of International and Political Studies (Kraków, 4 Reymonta St), room 111, on Monday November 8th at 5:00 – 6:30 PM.
więcej o Out of Ivory Towers: Can the Academics Help Solve the World’s Problems? (8.11)

W dniach 28-29 września 2021 r. odbyła się międzynarodowa konferencja poświęcona problematyce bezpieczeństwa pt. “The 3rd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference, Innovative Security Governance: Interdisciplinary Perspectives”. Wydarzenie zorganizowane zostało w trybie on-line przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ we współpracy z Global Trends Lab Priorytetowego Obszaru Badawczego Society of the Future.
więcej o The 3rd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference – relacja z konferencji

Global Trends Lab zaprasza na spotkanie z dr. hab. Moniką Sus pt. "Jak skutecznie publikować w obiegu międzynarodowym? Uwagi o strategii publikacyjnej”. Odbędzie się ono 27 października 2021 w godz. 17:00 do 18:00 na platformie MS Teams (zespół "Global Trends Lab - POB FutureSoc").
więcej o Jak skutecznie publikować w obiegu międzynarodowym? Uwagi o strategii publikacyjnej (27.10)
POB DigiWorld

Planetary Lab zaprasza na III Ogólnopolskie Seminarium Marsjańskie (2021)

22 października 2021 r. w Krakowie odbędzie się III Ogólnopolskie Seminarium Marsjańskie. Seminarium będzie składać się z 3 części: sesji naukowych (prezentacji i posterów), sesji warsztatowej z zakresu przetwarzania danych marsjańskich oraz sesji artystycznej, na której zaprezentujemy wystawę GO Mars: malarstwo, rzeźba, fotografia i dźwięk zainspirowane środowiskiem Marsa. Wydarzenie będzie miało formułę hybrydową.
więcej o Planetary Lab zaprasza na III Ogólnopolskie Seminarium Marsjańskie (2021)