Warsztaty: Publikowanie w amerykańskich czasopismach prawniczych

Future Law Lab serdecznie zaprasza pracowników i doktorantów UJ na warsztaty dotyczące publikowania w amerykańskich czasopismach prawniczych, które odbędą się 17 maja (poniedziałek) od 16:00 do 18:00 na MS Teams.
więcej o Warsztaty: Publikowanie w amerykańskich czasopismach prawniczych

Warsztaty: Publishing in Academic Journals in International Relations

Global Trends Lab zaprasza na dwudniowe warsztaty dokształcające w zakresie publikowania artykułów naukowych w międzynarodowych czasopismach wysokopunktowanych. Warsztaty odbędą w dwóch częściach: 4 czerwca (piątek) oraz 25 czerwca (piątek) i poprowadzi je prof. Stefano Guzzini z Uniwersytetu w Uppsali.
więcej o Warsztaty: Publishing in Academic Journals in International Relations

Warsztaty: Building Your Publication Strategy

Global Trends Lab ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na dwudniowe warsztaty dokształcające, które mają na celu zwiększyć szanse pracowników i pracowniczek naukowych na przygotowanie i opublikowanie artykułów naukowych w zagranicznych czasopismach wysokopunktowanych. Warsztaty odbędą się 31 maja (poniedziałek) i 7 czerwca (poniedziałek) w godzinach 09:00 - 16:30 i poprowadzi je dr Abel Polese z Dublin City University.
więcej o Warsztaty: Building Your Publication Strategy
POB DigiWorld

Seminarium POB Digiworld 6 maja 2021r.

Serdecznie zapraszamy na kolejne Seminarium POB Digiworld, które odbędzie się tuż po weekendzie majowym. Spotkajmy się 6 maja 2021 o 14.00 na platformie Teams.
więcej o Seminarium POB Digiworld 6 maja 2021r.

Seminaria: prezentacje preLABów POB Digiworld

więcej o Seminaria: prezentacje preLABów POB Digiworld