POB Society of the Future organizuje konkurs na minigranty „Wyrównywanie szans badaczek i badaczy łączących pracę i opiekę rodzicielską w czasie pandemii Covid19” – nazywane „minigrantami prorównościowymi”.
więcej o Konkurs na minigranty „Wyrównywanie szans badaczek i badaczy łączących pracę i opiekę rodzicielską w czasie pandemii Covid-19” w POB FutureSoc (INDYWIDUALNE)

"Punkt krytyczny" – #TikTok demokracja?

Serdecznie zapraszamy na drugi odcinek cyklu popularyzującego naukę „Punkt krytyczny”, realizowanego w ramach POB FutureSoc przy współpracy Wydziału Filozoficznego UJ oraz Instytutu Psychologii UJ.
więcej o "Punkt krytyczny" – #TikTok demokracja?

Dzięki dofinansowaniu z programu ID.UJ oraz POB-u qLIFE, Wydział Nauk o Zdrowiu poszerzył posiadaną infrastrukturę badawczą o jeden z najnowocześniejszych spektrometrów masowych dostępnych obecnie na rynku.
więcej o Nowoczesny, wysokorozdzielczy spektrometr masowy z ultrasprawnym chromatografem cieczowym na Wydziale Nauk o Zdrowiu

W ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim (ID.UJ) – Priorytetowy Obszar Badawczy „Jakość badań dla jakości życia – qLife”, uruchomiony zostaje Konkurs #9, którego celem jest finansowanie niezbędnego serwisu, remontów i napraw oraz przeglądów aparatury naukowo-badawczej, kluczowej dla prowadzenia wysokiej jakości badań naukowych.
więcej o Konkurs #9 – “Serwis, naprawa, remont i przegląd istniejącego zaplecza aparaturowego” – Nabór II

Spotkanie informacyjne Future Law Lab

Dla pracowników i doktorantów UJ – 26.04, 17:00