The Future Law Lab of Jagiellonian University in Krakow, Poland, cordially invites you for a two-day short, virtual seminar titled “Mapping the Future of Law.”
więcej o Mapping the Future of Law – 17-18 June, 13:00-17:00 - Una Europa Virtual Seminar

Ogólnopolska Konferencja OPOS - Open Polish Science

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję OPOS, która odbędzie się w dniach 27-28.05.2021 pod patronatem Copernicus Center Lab, działającego w ramach POB FutureSoc.
więcej o Ogólnopolska Konferencja OPOS - Open Polish Science

W Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej zainteresowani instruktorzy wzięli udział w szkoleniu z zakresu obsługi Stanowisk Wirtualnej Symulacji Medycznej. Nowoczesna aparatura dostarczona przez firmę SimArt Center pozwala m.in. na realizowanie scenariuszy klinicznych w rzeczywistości wirtualnej.
więcej o POB qLIFE: Czy wirtualna symulacja medyczna wspomoże tradycyjne formy szkolenia przyszłych medyków?

(R)ewolucyjne espresso – “Kryminalizacja, upolicyjnienie i strategie oporu”

Social (r)Evolutions Lab UJ zaprasza na spotkanie naukowe z cyklu (R)ewolucyjne espresso pt. “Kryminalizacja, upolicyjnienie i strategie oporu”. Spotkanie będzie miało formę krótkich wystąpień i dyskusji wokół nich. Odbędzie się ono 20 maja 2021 r. (czwartek) w godzinach 13.30-14.30 na platformie MS Teams.
więcej o (R)ewolucyjne espresso – “Kryminalizacja, upolicyjnienie i strategie oporu”

Warsztaty: Publikowanie w amerykańskich czasopismach prawniczych

Future Law Lab serdecznie zaprasza pracowników i doktorantów UJ na warsztaty dotyczące publikowania w amerykańskich czasopismach prawniczych, które odbędą się 17 maja (poniedziałek) od 16:00 do 18:00 na MS Teams.
więcej o Warsztaty: Publikowanie w amerykańskich czasopismach prawniczych