Ruszyły zapisy do konkursu Kreatywny Kampus!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ i Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ serdecznie zapraszają do udziału w fascynującej przygodzie przedsiębiorczości - Kreatywny Kampus!
więcej o Ruszyły zapisy do konkursu Kreatywny Kampus!

Trwają zapisy na Semestraton #SDG 2024 Challenge!

Przestrzenie Kreatywnej Współpracy zapraszają do udziału w drugiej edycji ogólnouniwersyteckiego semestratonu SDG 2024 Challenge
więcej o Trwają zapisy na Semestraton #SDG 2024 Challenge!
POB DigiWorld

Targi Humanistyki Cyfrowej 2024

Projekt Flagowy Digital Humanities Lab i Jagiellońskie Centrum Humanistyki Cyfrowej zapraszają na pierwsze Targi Humanistyki Cyfrowej UJ, które odbędą się 19 i 20 stycznia 2024.
więcej o Targi Humanistyki Cyfrowej 2024

Semestraton #SDG 2024 Challenge

więcej o Semestraton #SDG 2024 Challenge

Seminarium online pt. "Multisensory Approaches in Migration Studies"

Zapraszamy do udziału w seminarium online pt. "Multisensory Approaches in Migration Studies", organizowanym przez Amandine Desille i Karolinę Nikielską-Sekułę, które odbędzie się 8.03.2024, godz. 9.30-15.30 poprzez platformę MS Teams.
więcej o Seminarium online pt. "Multisensory Approaches in Migration Studies"