POB Anthropocene

Druga edycja Konkursu na wsparcie publikacji w POB Anthropocene

więcej o Druga edycja Konkursu na wsparcie publikacji w POB Anthropocene

„Punkt krytyczny” 2.06 - No work, no life, no balance, czy nasza praca ma sens?

Serdecznie zapraszamy na trzeci odcinek cyklu popularyzującego naukę „Punkt krytyczny”, realizowanego w ramach POB FutureSoc przy współpracy Wydziału Filozoficznego UJ oraz Instytutu Psychologii UJ.
więcej o „Punkt krytyczny” 2.06 - No work, no life, no balance, czy nasza praca ma sens?

Bardzo dziękujemy za udział w ogłoszonym naborze w zakresie finansowania na cele serwisu, naprawy, remontów i przeglądów istniejącego zaplecza aparaturowego w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego „Jakość badań dla jakości życia – qLife” w programie strategicznym Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim (ID.UJ).
więcej o Rozstrzygnięcie Konkursu #9 – “Serwis, naprawa, remont i przegląd istniejącego zaplecza aparaturowego” – Nabór II

Global Trends Lab cordially invites you to the roundtable “The nexus between politics, economy and energy in the Eastern Mediterranean: Cooperation, competition & conflict as outcomes of new regional energy dynamics”.
więcej o “The nexus between politics, economy and energy in the Eastern Mediterranean” – online roundtable on June 1st

POB Future Soc zaprasza na spotkanie informacyjne na temat Konkursu R2R - wsparcie wniosków o międzynarodowe granty, które odbędzie się 28 maja o godzinie 11.15 na platformie Teams.
więcej o Spotkanie informacyjne – wsparcie przygotowania wniosków o międzynarodowe granty