POB DigiWorld

Targi Humanistyki Cyfrowej 2024

Projekt Flagowy Digital Humanities Lab i Jagiellońskie Centrum Humanistyki Cyfrowej zapraszają na pierwsze Targi Humanistyki Cyfrowej UJ, które odbędą się 19 i 20 stycznia 2024.
więcej o Targi Humanistyki Cyfrowej 2024

Semestraton #SDG 2024 Challenge

Przestrzenie Kreatywnej Współpracy zapraszają do udziału w drugiej edycji ogólnouniwersyteckiego semestratonu SDG 2024 Challenge
więcej o Semestraton #SDG 2024 Challenge

Seminarium online pt. "Multisensory Approaches in Migration Studies"

Zapraszamy do udziału w seminarium online pt. "Multisensory Approaches in Migration Studies", organizowanym przez Amandine Desille i Karolinę Nikielską-Sekułę, które odbędzie się 8.03.2024, godz. 9.30-15.30 poprzez platformę MS Teams.
więcej o Seminarium online pt. "Multisensory Approaches in Migration Studies"

IDUJ z pozytywną oceną

Uniwersytet Jagielloński został pozytywnie oceniony przez międzynarodowy zespół ekspertów podczas śródokresowej ewaluacji programu "Inicjatywa doskonałości – Uczelnia badawcza".
więcej o IDUJ z pozytywną oceną

Konferencja Theory and Methods in the Study of Greek Ritual Terminology

25-27.01.2024 r.
więcej o Konferencja Theory and Methods in the Study of Greek Ritual Terminology