POB BioS

Zapowiedź nowego konkursu dla studentów

​W pierwszej połowie listopada w Priorytetowym Obszarze Badawczym BioS (POB PioS) zostanie ogłoszony konkurs na Studenckie Minigranty Badawcze.
więcej o Zapowiedź nowego konkursu dla studentów
POB BioS

Zapowiedź nowego konkursu dla naukowców

Na początku listopada w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim (ID.UJ) w Priorytetowym Obszarze Badawczym BioS (POB BioS) zostanie uruchomiony konkurs na indywidualne Minigranty badawcze.
więcej o Zapowiedź nowego konkursu dla naukowców

Raport z badania ankietowego POB FutureSoc

więcej o Raport z badania ankietowego POB FutureSoc

Dofinansowanie prac magisterskich

W dniu 31 października zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie realizacji prac magisterskich, których tematyka łączy się z tematyką badawczą POB BioS. Do komisji wpłynęło łącznie 140 podań.
więcej o Dofinansowanie prac magisterskich

więcej o Globalne Wtorki: Wybory prezydenckie w USA – uwarunkowania i konsekwencje - seminarium online