Wartość społeczna badań klinicznych 1 fazy w onkologii pediatrycznej

Zespół pracujący pod kierownictwem bioetyka, dra hab. Marcin Waligóry, prof. UJ przeprowadził analizę, w której zmierzył wskaźniki wartości społecznej badań klinicznych fazy 1 w onkologii, które do kolejnych faz nie trafią.
więcej o Wartość społeczna badań klinicznych 1 fazy w onkologii pediatrycznej

Spotkanie informacyjne Global Trends Lab – 23.03

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone działalności Global Trends Lab – struktury funkcjonującej w Priorytetowym Obszarze Badawczym Society of the Future w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelni Badawczej na UJ.
więcej o Spotkanie informacyjne Global Trends Lab – 23.03

Komisja Ekspertów przy POB Society of the Future oceniła wnioski zgłoszone w ramach I edycji konkursów minigrantów „Granty dla przyszłości” dla doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ oraz dla uczestników studiów doktoranckich UJ rozpoczętych przed rokiem akademickim 2019/2020.
więcej o Wyniki I edycji konkursów na minigranty dla doktorantów UJ „Granty dla przyszłości” w POB FutureSoc

Social (r)Evolutions Lab UJ i Global Trends Lab UJ (POB FutureSoc) zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone konkursowi CHANSE “Transformations: Social and Cultural Dynamics in the Digital Age”, który koordynowany jest przez Narodowe Centrum Nauki. Spotkanie odbędzie się 5 marca 2021, godz. 12.00 za pośrednictwem MS Teams. Poprowadzi je dr Malwina Gębalska, koordynatorka programu w NCN.
więcej o Spotkanie dot. konkursu CHANSE “Transformations: Social and Cultural Dynamics in the Digital Age”

Dydaktyczne (r)Ewolucje – Jak połączyć dydaktykę i badania własne?

Social (r)Evolutions Lab (POB FutureSoc) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Dydaktycznych (r)Ewolucji pt. "Jak połączyć dydaktykę i badania własne?", które odbędzie się 11 marca 2021 (czwartek) w godzinach 13:30-14:30 na MS Teams.
więcej o Dydaktyczne (r)Ewolucje – Jak połączyć dydaktykę i badania własne?