Webinarium on line Writefull for Institutions

Zapraszamy webinarium on line Writefull for Institutions, które odbędzie się w poniedziałek 8 kwietnia o godz. 15:00.

Podczas tego seminarium internetowego zostanie wyjaśnione, czym jest Writefull, jak działa i w jaki sposób Writefull może pomóc każdemu pracownikowi instytucji akademickiej od studentów po badaczy.

• poniedziałek 8 kwietnia o godz. 15:00.

Link do rejestracji: ZOOM

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z Writefull, możesz założyć darmowe konto, wypróbować narzędzie i zadać pytania podczas webinaru! Utwórz konto tutaj: https://my.writefull.com/signup

Pragniemy poinformować, że zakup oprogramowania Writefull został sfinansowany ze środków Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza, Uniwersytet Jagielloński.

Nabór wniosków w konkursach Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych

Konferencja Zespołów Wdrażających Program "Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza"

[Konkurs #18] „Wsparcie rozwoju kompetencji twardych – staże zagraniczne” – NABÓR OTWARTY

Spotkanie z profesorem Janem Lucassenem