Mądra Książka Roku

Ogłoszono listę 15 książek nominowanych w konkursie na najlepszą książkę popularnonaukową minionego roku - Mądra Książka Roku. Lista obejmuje książki zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych czytelników.

Trwa dziewiąta edycja prestiżowego konkursu Mądra Książka Roku. Na liście nominacji znajdują się książki polskojęzyczne oraz tłumaczenia z USA i Wielkiej Brytanii. W maju ogłoszona zostanie lista nagrodzonych statuetkami dla najlepszych książek popularnonaukowych wydanych w Polsce w 2023 roku.

Mądra Książka Roku to odbywający się od roku 2016 ekspercki konkurs, który stanowi wsparcie i wskazówkę dla czytelników poszukujących wartościowych lektur. Grono ekspertów związanych z rozmaitymi naukowymi ośrodkami działającymi na terenie całego kraju wybiera z setek tytułów te najciekawsze i najbardziej wartościowe.

Zapraszamy na fanpage’a konkursu, na którym przedstawiono  nominowane pozycje, oraz na stronę konkursu: madraksiazkaroku.pl/nominacje

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza, Uniwersytet Jagielloński.

Nabór wniosków w konkursach Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych

Konferencja Zespołów Wdrażających Program "Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza"

[Konkurs #18] „Wsparcie rozwoju kompetencji twardych – staże zagraniczne” – NABÓR OTWARTY

Spotkanie z profesorem Janem Lucassenem