Globalne Wtorki: Wybory prezydenckie w USA – uwarunkowania i konsekwencje - seminarium online

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzecim seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowanym przez Global Trends Lab – struktury Priorytetowego Obsazru Badawczego Society of the Future, we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza.

Celem projektu Globalne Wtorki jest promowanie badań naukowych dotyczących najważniejszych, globalnych aspektów związanych z problematyką stosunków międzynarodowych, nauk politycznych i bezpieczeństwa oraz ich upowszechnianie wśród społeczeństwa oraz partnerów ze środowiska społeczno-gospodarczego.

Tematem spotkania będą: wybory prezydenckie w USA – uwarunkowania i konsekwencje.

Seminarium odbędzie się we wtorek 3 listopada 2020 r. w godzinach 18:00-19:30.

Uczestnicy:

Dr hab. Małgorzata Zachara, prof. UJ

Prof. dr hab. Andrzej Mania

Dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ

Moderator:

Dr hab. Piotr Bajor

Seminarium transmitowane będzie na żywo na Facebooku Global Trends Lab

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu

Copernicus Festival 2024: "Maszyna"

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim

Nabór wniosków w konkursach Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych

Konferencja Zespołów Wdrażających Program "Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza"