Copernicus Festival 2024: "Maszyna"

Zapraszamy między 21 - 26 maja na popularnonaukowy Copernicus Festival, którego w tym roku hasłem przewodnim jest "Maszyna".

Celem Festiwalu Copernicus jest popularyzacja nauki i wyjaśnianie jej wpływu na życie społeczne.

Festiwal współtworzą Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Jagiellońskiego, Fundacja Centrum Kopernika, Fundacja Tygodnika Powszechnego oraz wydawca „Tygodnika Powszechnego”.

Miło nam poinformować, że wydarzenie postało przy wsparciu Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza.

Festiwal odbywa się w Muzeum Inżynierii i Techniki przy ul. Wawrzyńca 15 w Krakowie i online.
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest otwarty i bezpłatny.
Aktualne informacje oraz program wydarzenia dostępny jest na stronie www.copernicusfestival.com

W najnowszym numerze „Tygodnika Powszechnego” ukazał się dodatek poświęcony festiwalowi, w którym zaprezentowane zostały działania realizowane w ramach Inicjatywy Doskonałości

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim

Nabór wniosków w konkursach Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych