SocietyNow! #Konkurs 2

Program, którego celem jest prowadzenie działalności eksperckiej i badań naukowych, a także działalności edukacyjnej i popularyzatorskiej poświęconych analizie społecznych skutków pandemii COVID-19.

Szanowni Państwo!

W ramach programu IDUB uruchomiony zostaje program SocietyNow!
– konkurs #2, którego celem jest m.in. prowadzenie działalności edukacyjnej
i popularyzatorskiej poświęconej analizie społecznych skutków pandemii COVID-19.

W związku z tym uprzejmie prosimy o zgłoszenia pracowników naukowych, którzy byliby zainteresowani:

(1) Przygotowywaniem krótkich, bazujących na wiedzy naukowej opinii i głosów w dyskusji, które wykorzystane zostaną na blogu SocietyNow!

(2) Przygotowaniem materiałów edukacyjnych (kursy online, e-podręczniki) i popularyzujących naukę (audycje, wykłady, dyskusje) związanych z trwającą epidemią, w tym jej skutkami społecznymi.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres idub@uj.edu.pl, do 17 kwietnia 2020 r.

Zespół Koordynujący IDUB UJ

Nabór wniosków w konkursach Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych

Konferencja Zespołów Wdrażających Program "Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza"

[Konkurs #18] „Wsparcie rozwoju kompetencji twardych – staże zagraniczne” – NABÓR OTWARTY