POB FutureSoc zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości aplikowania w ramach działania R2R, w konkursie na przygotowanie wniosków projektowych na granty międzynarodowe. Odbędzie się ono 19 października 2021 r. (wtorek) w godzinach 12.00 - 13.00 na platformie MS Teams.
więcej o Granty na granty międzynarodowe w POB FutureSoc - spotkanie informacyjne (19.10)
POB DigiWorld

Dofinansowanie profesur wizytujących w POB DigiWorld

POB DigiWorld ogłasza możliwość dofinansowania wynagrodzenia profesorów wizytujących prowadzących kursy z zakresu problematyki określonej w planie strategicznym POB DigiWorld w semestrze letnim roku akademickiego 2021/22 i zimowym roku akademickiego 2022/23.
więcej o Dofinansowanie profesur wizytujących w POB DigiWorld
POB DigiWorld

Wyniki konkursu na minigranty badawcze w POB DigiWorld 2021/1

Na konkurs nadesłano w terminie 45 zgłoszeń. W wyniku rekomendacji komisji oceniającej do finansowania przyjęto 14 wniosków, tym samym zwiększając całkowitą pulę konkursu do 683 460 zł. Poniżej zamieszczamy informacje dla wnioskujących i laureatów, listę laureatów, skład zespołu ekspertów oraz statystyki konkursowe.
więcej o Wyniki konkursu na minigranty badawcze w POB DigiWorld 2021/1
POB Anthropocene

Una Europa Chair of Sustainability - the results of the call

We have the pleasure to inform that in 2022, Professor Anton Van Rompaey will be the Una Europa Chair of Sustainability at the Jagiellonian University.
więcej o Una Europa Chair of Sustainability - the results of the call

więcej o Wyniki konkursu na dofinansowanie zajęć dydaktycznych na programach obcojęzycznych w ramach POB FutureSoc - pierwszy nabór