RODO w badaniach społecznych - szkolenie (5.11)

Social (r)Evolutions Lab zaprasza do udziału w szkoleniu dotyczącym ochrony danych osobowych w badaniach społecznych, które poprowadzi dr Agata Cebera (WPiA UJ). Szkolenie odbędzie się 5 listopada (piątek) w godzinach 12:00-15:00 za pośrednictwem MS Teams.
więcej o RODO w badaniach społecznych - szkolenie (5.11)
POB BioS

W POB BioS ogłoszono wyniki konkursu na minigranty dla naukowców realizowane we współpracy krajowej lub międzynarodowej.
więcej o Wyniki konkursu na minigranty realizowane we współpracy krajowej lub międzynarodowej
POB DigiWorld

II edycja konkursu Otwarta Nauka w POB Digiworld

Rozpoczęła się druga edycja konkursu Otwarta Nauka w ramach obszaru badawczego Digiworld. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
więcej o II edycja konkursu Otwarta Nauka w POB Digiworld

Konkurs Otwarta Nauka w DigiWorld - edycja II

więcej o Konkurs Otwarta Nauka w DigiWorld - edycja II

więcej o Konkurs na minigranty „Wyrównywanie szans badaczek i badaczy łączących pracę i opiekę rodzicielską w czasie pandemii Covid-19” w POB FutureSoc (ZESPOŁOWE)