Spotkanie rozpoczynające działalność POB Heritage

Już w najbliższy piątek, 22.05.2020 o godzinie 15:00 zapraszamy na spotkanie inaugurujące działalność POB Heritage. Podczas spotkania dr hab. Jolanta Perek-Białas przedstawi wstępne wyniki ankiety z ostatniego badania w ramach projektu. Do rozmowy zaproszeni zostali również dr hab. Grażyna Kubica-Heller (Instytut Socjologii, Wydział Filozoficzny UJ), prof. dr. hab. Ryszard Nycz (Wydział Polonistyki UJ) i prof. dr. hab. Zdzisław Mach (Wydział Studiów Międzynarodowych
i Politycznych UJ).

Istnieje możliwość zadawania pytań Gościom oraz koordynatorowi POB Heritage (mailowo przed, po spotkaniu, w trakcie spotkania w oknie czatu). Mamy nadzieję, że w wyniku tej wspólnej dyskusji uda się możliwe najlepiej nakreślić plan działania przyszłej instytucji wspierającej badania w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.
Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams.
E-mail POB Heritage: pobheritage@uj.edu.pl

Jednocześnie w imieniu koordynatora POB Heritage, dr hab. Lecha Trzcionkowskiego, prof. UJ chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w badaniu ankietowym POB Heritage. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się zebrać odpowiedzi od blisko 400 osób.

Link do wydarzenia na Facebooku [kliknij tutaj]
Link do spotkania na  Microsoft Teams [kliknij tutaj]

Copernicus Festival 2024: "Maszyna"

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim