Co na Horyzoncie Europa? "Nowe wezwania konkursowe - omówienie" (30.06)

Social (r)Evolutions Lab UJ i Global Trends Lab UJ zapraszają na spotkanie w ramach cyklu „Co na Horyzoncie Europa?”. Będzie ono poświęcone nowo ogłoszonym konkursom w ramach programu Horyzont Europa i odbędzie się 30 czerwca (środa) o godz. 10.00 na MS Teams.
więcej o Co na Horyzoncie Europa? "Nowe wezwania konkursowe - omówienie" (30.06)

Social (r)Evolutions Lab UJ i Global Trends Lab UJ zapraszają na spotkanie w ramach cyklu „Co na Horyzoncie Europa?”. Będzie ono poświęcone nowym zasadom wynagrodzeń projektów w ramach programu Horyzont Europa oraz regulacjom uniwersyteckim i odbędzie się 28 czerwca (poniedziałek) o godz. 10.00 na MS Teams.
więcej o Co na Horyzoncie Europa? "Nowe zasady wynagrodzeń w projektach badawczych Horyzont Europa" (28.06)

Profesura Gościnna NAWA przy współpracy POB FutureSoc

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu grantu pt. Promoting Order at the Edge of Turbulence (POET) realizowanego w Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju UJ, przy współpracy POB Society of the Future.
więcej o Profesura Gościnna NAWA przy współpracy POB FutureSoc
POB Anthropocene

Strategic Infrastructure - Laboratorium Hydrologiczno-Chemiczne

W ramach działania “Strategiczna infrastruktura #1” realizowanego przez POB Anthropocene sfinansowano zakup wysokiej klasy nowoczesnych analizatorów do badania parametrów chemicznych wody oraz zawiesiny i osadów rzecznych.
więcej o Strategic Infrastructure - Laboratorium Hydrologiczno-Chemiczne

Konkursy na stanowiska badawcze w jednostkach konstytuujących POB FutureSoc

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłosił konkursy na stanowiska adiunkta w grupie pracowników badawczych w jednostkach konstytuujących POB FutureSoc. Stanowiska finansowane są z budżetu programu Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza UJ, Priorytetowy Obszar Badawczy "FutureSoc" (działanie nr 1 ID UJ „New Blood”).
więcej o Konkursy na stanowiska badawcze w jednostkach konstytuujących POB FutureSoc