POB Anthropocene

Una Europa Chair of Sustainability - the results of the call

We have the pleasure to inform that in 2022, Professor Anton Van Rompaey will be the Una Europa Chair of Sustainability at the Jagiellonian University.
więcej o Una Europa Chair of Sustainability - the results of the call

więcej o Wyniki konkursu na dofinansowanie zajęć dydaktycznych na programach obcojęzycznych w ramach POB FutureSoc - pierwszy nabór

Social (r)Evolutions Lab UJ zaprasza na spotkanie naukowe z cyklu (R)ewolucyjne espresso pt. „Gdzie są granice, których przekroczyć nie można? O uchodźcach oraz roli państwa i obywateli". Spotkanie będzie miało formę krótkich wystąpień i dyskusji wokół nich. Odbędzie się ono 30 września 2021 r. (czwartek) w godzinach 13.00 - 14.30 na platformie MS Teams.
więcej o (R)ewolucyjne espresso – “Gdzie są granice, których przekroczyć nie można? O uchodźcach oraz roli państwa i obywateli” (30.09)
POB Anthropocene

III Ogólnopolskie Seminarium Marsjańskie

Planetary Lab zaprasza Państwa na III Ogólnopolskie Seminarium Marsjańskie, które odbędzie się 22 października 2021 r.
więcej o III Ogólnopolskie Seminarium Marsjańskie

„Punkt Krytyczny” 30.09 - Przemoc. Władza. Siła. Od feudalizmu do milenialsów

Serdecznie zapraszamy na czwarty odcinek cyklu popularyzującego naukę „Punkt Krytyczny”, realizowanego w ramach POB FutureSoc przy współpracy Wydziału Filozoficznego UJ oraz Instytutu Psychologii UJ.
więcej o „Punkt Krytyczny” 30.09 - Przemoc. Władza. Siła. Od feudalizmu do milenialsów