Zmiana organizacji pracy od 25.05.2020 r.

Szanowni Państwo,

od 25.05.2020 r. z uwagi na konieczność zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy, uwzględniających aktualny stan zagrożenia dla zdrowia pracowników oraz obowiązujące przepisy prawa określające zasady świadczenia pracy, pracownicy biura Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim pracują w systemie rotacyjnym.

Wszyscy pracownicy są do Państwa dyspozycji  w godz. 7:30 - 15:30 pod dotychczasowymi numerami telefonów oraz mailowo. W przypadku konieczności stawienia się osobiście
w biurze, uprzejmie prosimy o wcześniejsze uzgodnienie termin telefonicznie lub za pośrednictwem poczty

Prosimy o śledzenie komunikatów dotyczących wpływu zagrożenia koronawirusem na realizowanie projektów, ogłaszanych przez instytucje finansujące.

Zasady funkcjonowania UJ od dnia 25 maja 2020 roku do dnia 30 września 2020

OBIEG DOKUMENTÓW:

1. Komunikat z dnia 26 maja 2020 roku w sprawie procedowania dokumentów księgowo-finansowych dotyczących realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

2. Komunikat z dnia 26 maja 2020 roku w sprawie procedowania dokumentów dotyczących realizowanych
    w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

3. Komunikat z dnia 2 kwietnia 2020 roku w sprawie procedowania dokumentów dotyczących realizowanych w Uniwersytecie Jagiellońskim projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim

Nabór wniosków w konkursach Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych

Konferencja Zespołów Wdrażających Program "Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza"

[Konkurs #18] „Wsparcie rozwoju kompetencji twardych – staże zagraniczne” – NABÓR OTWARTY