$dateTool.format("MMMM yyyy",$eventSDate,$locale)

Letnia Szkoła Analizy Danych i Metod Badań Jakościowych CAQDAS TM

Serdecznie zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli społeczności Uniwersytetu Jagiellońskiego do udziału w czwartej edycji Letniej Szkoły Analizy Danych i Metod Badań Jakościowych (LS CAQDAS) organizowanej przy współpracy POB FutureSoc.

Letnia Szkoła Analizy Danych i Metod Badań Jakościowych. 6-11.09.2021. Możliwość uzyskania finansowania udziału dzięki POB FutureSoc. URL: caqdas-tm.uj.edu.pl/letniaszkołaZasady dofinansowania udziału znajdują się w załączniku.

Letnia Szkoła to interdyscyplinarne szkolenia i warsztaty oferowane przez Pracownię CAQDAS TM Lab badaczom i badaczkom jakościowym reprezentującym różne orientacje metodologiczne i analityczne. Tegoroczna edycja odbędzie się w formule online w dniach 6-11 września 2021 r.

W ramach nawiązanej współpracy, uczestniczki i uczestnicy Letniej Szkoły z Uniwersytetu Jagiellońskiego, których badania wpisują się w problematykę badawczą POB FutureSoc mają możliwość uzyskania finansowania udziału ze środków Priorytetowego Obszaru Badawczego.

Więcej informacji dotyczących oferty szkoleń i warsztatów oraz rejestracji na Letnią Szkołę dostępnych jest na stronie: https://caqdas-tm.uj.edu.pl/letniaszkola

Wnioski o finansowanie zostaną rozpatrzone po zamknięciu procesu rejestracji. Podstawowym kryterium jest zaprezentowanie motywacji uczestnictwa w kursie w perspektywie dalszego rozwoju naukowego.

Zasady dofinansowania udziału