marzec 2021

20210323

Globalne Wtorki: Dokąd zmierza UE? Współczesne wyzwania i zagrożenia integracji europejskiej

Data: 23.03.2021
Czas rozpoczęcia: 18:00
Miejsce: Online – www.facebook.com/GlobalTrendsLab
Organizator: Global Trends Lab, Popularisation Gate
Witryna internetowa wydarzenia: https://fb.me/e/GFczcVKD

Serdecznie zapraszamy do udziału w siódmym seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowanym przez Global Trends Lab we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Grafika z tekstem "Globalne wtorki. Dokąd zmierza UE? Współczesne wyzwania i zagrożenia integracji europejskiej. Uczestnicy: dr hab. Magdalena Góra, dr Małgorzata Kułakowska, dr Agnieszka Nitszke, Moderator: dr hab. Piotr Bajor. 23 marca 2021, godz. 18:00-19:30. Logo GTL FutureSoc.Celem projektu Globalne Wtorki jest promowanie badań naukowych dotyczących najważniejszych, globalnych aspektów związanych z problematyką stosunków międzynarodowych, nauk politycznych i bezpieczeństwa oraz ich upowszechnianie wśród społeczeństwa oraz partnerów ze środowiska społeczno-gospodarczego.

Tematem spotkania będzie: Dokąd zmierza UE? Współczesne wyzwania i zagrożenia integracji europejskiej.

Seminarium odbędzie się we wtorek 23 marca 2021 r. w godzinach 18:00-19:30.

Uczestniczki:

• Dr hab. Magdalena Góra
  • Dr Małgorzata Kułakowska
  • Dr Agnieszka Nitszke

Moderator:

• Dr hab. Piotr Bajor

Seminarium transmitowane będzie na Facebooku Global Trends Lab

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!