Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Logotyp Una Europa

Logotyp Uczelnia Badawcza Inicjatywa Doskonałości

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20210128

Stypendia Motywacyjne POB SciMat - zakończony

Data: 28.01.2021 - 28.02.2021
Stypendia Motywacyjne POB SciMat - zakończony

WYNIKI: Uprzejmie informujemy, że została zakończona procedura wyłaniania laureatów konkursu na stypendia motywacyjne POB SciMat na kierunkach priorytetowych na Wydziale Chemii, Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Na Wydziale Matematyki i Informatyki. Serdecznie gratulujemy!

Listy laureatów konkursu oraz listy rezerwowe znajdują się w w PLIKACH DO POBRANIA.

 

Drodzy studenci, 

Informujemy, że z dniem 28 stycznia 2021 uruchomiony został system umożliwiający zdalne składanie wniosków stypendialnych w programie SciMat na stronie https://strefaid.uj.edu.pl/ w zakładce Konkursy/Wnioski i jest zatytułowany Stypendia Motywacyjne POB SciMat. Logowanie do systemu jest identyczne jak do uniwersyteckiej skrzynki pocztowej. Wnioski stypendialne mogą być składane jedynie zdalnie. Termin składania wniosków upływa z dniem 28.02.2021. Wszystkie szczegółowe informacje na temat konkursu, w tym obowiązujący regulamin, są zamieszczone na tej samej stronie. 

Przypominamy, że program stypendialny w tym roku akademickim dotyczy jedynie aktywnych studentów pierwszego roku studiów I i II stopnia na kierunkach priorytetowych określonych w programie SciMat.  

Życzymy sukcesu w aplikacji o stypendium motywacyjne SciMat

Zespół SciMat 

Pliki do pobrania
Regulamin przyznawania stypendiów motywacyjnych dla studentów I stopnia na priorytetowych kierunkach studiów w ramach POB SciMat w programie strategicznym Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim w roku akademickim 2020/2021
Regulamin przyznawania stypendiów motywacyjnych dla studentów II stopnia na priorytetowych kierunkach studiów w ramach POB SciMat w programie strategicznym Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim w roku akademickim 2020/2021
Lista rankingowa i rezerwowa wniosków o stypendium motywacyjne na Wydziale Chemii
Lista rankingowa i rezerwowa wniosków o stypendium motywacyjne na Wydziale FAIS
Lista rankingowa i rezerwowa wniosków o stypendium motywacyjne na Wydziale MiI