Życzenia świąteczne

więcej o Życzenia świąteczne
POB DigiWorld

Prof. dr hab. Jacek Tabor z Projektu Flagowego Artificial Intelligence Computing Core Facility uzyskał grant NCN OPUS pt. Meta-uczenie w głębokich sieciach neuronowych.
więcej o Nowy grant OPUS w Projekcie Flagowym Artificial Intelligence Computing Core Facility

Nowy grant OPUS dla Centrum Badań Ilościowych nad Polityką

W ramach projektu „Przepływy wyborców a przestrzenne modele rywalizacji partyjnej” zespół badawczy Centrum, pod kierownictwem Dariusza Stolickiego, sprawdzi, czy wyborcy zmieniający swoje preferencje partyjne przenoszą swoje głosy w pierwszej kolejności na ugrupowania bardziej zbliżone do poprzednio preferowanego.
więcej o Nowy grant OPUS dla Centrum Badań Ilościowych nad Polityką

Konferencja ,,Budżety obywatelskie na horyzoncie''

Zapraszamy na konferencję „Budżety obywatelskie na Horyzoncie”, która rozpocznie się 5. grudnia 2023 r. o godzinie 11:00 w Collegium Maius UJ.
więcej o Konferencja ,,Budżety obywatelskie na horyzoncie''

Humanistic Management Network and Future Democracy Lab