Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część VI

30 czerwca w ramach szóstej części podsumowań minigrantów w POB Digiworld, przysłuchamy się realizacji i wynikom projektu: "Innowacyjna diagnostyka mikrobilogiczna z zastosowaniem uczenia maszynowego."
więcej o Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część VI

Modernizacja laboratoriów Katedry Chemii Organicznej

więcej o Modernizacja laboratoriów Katedry Chemii Organicznej

Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część V

W najbliższy poniedziałek 13 czerwca, odbędzie się piąte spotkanie na którym omówiony zostanie kolejny minigrant, zrealizowany w ramach POB Digiworld. Tym razem naszym gościem będzie kierownik projektu: prof. UJ Łukasz Wordliczek.
więcej o Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część V

Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część IV

30 maja odbędzie się kolejne spotkanie online na którym posłuchamy podsumowania wyników minigrantów, zrealizowanych dzięki POB Digiworld. Tym razem o swoich ukończonych projektach, opowiedzą: dr Przemysław Spurek oraz dr hab. Jakub Gizbert-Studnicki. Serdecznie zapraszamy.
więcej o Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część IV

Serdecznie zapraszamy na dziesiąty odcinek cyklu popularyzującego naukę „Punkt Krytyczny”, realizowanego w ramach POB FutureSoc przy współpracy Wydziału Filozoficznego UJ oraz Instytutu Psychologii UJ.
więcej o "Punkt krytyczny" 1.06 - Smacznego! Od jedzeniowego lajfstalu do globalnych systemów żywnościowych