Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Logotyp Una Europa

Logotyp Uczelnia Badawcza Inicjatywa Doskonałości

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Seminaria: prezentacje preLABów POB Digiworld

Serdecznie zapraszamy na kolejne Seminarium POB Digiworld, które odbędzie się tuż po weekendzie majowym. Spotkajmy się 6 maja 2021 o 14.00 na platformie Teams.
więcej o Seminaria: prezentacje preLABów POB Digiworld

Konkursy na stanowiska w POB DigiWorld

POB DigiWorld informuje o ogłoszeniach konkursów na stanowiska profesora oraz adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w zakresie transformacji cyfrowej społeczeństwa, w szczególności interfejsów człowiek-maszyna i mózg-komputer oraz interakcji człowiek-robot w domenie badawczej (patrz zakładka „Opis obszaru badawczego” na stronie https://id.uj.edu.pl/digiworld): Transformacja cyfrowa społeczeństwa i gospodarki.
więcej o Konkursy na stanowiska w POB DigiWorld
POB FutureSoc

Konkurs na minigranty „Wyrównywanie szans badaczek i badaczy łączących pracę i opiekę rodzicielską w czasie pandemii Covid-19”

POB Society of the Future organizuje konkurs na minigranty „Wyrównywanie szans badaczek i badaczy łączących pracę i opiekę rodzicielską w czasie pandemii Covid19” – nazywane „minigrantami prorównościowymi”.
więcej o Konkurs na minigranty „Wyrównywanie szans badaczek i badaczy łączących pracę i opiekę rodzicielską w czasie pandemii Covid-19”
POB FutureSoc

"Punkt krytyczny" – #TikTok demokracja?

Serdecznie zapraszamy na drugi odcinek cyklu popularyzującego naukę „Punkt krytyczny”, realizowanego w ramach POB FutureSoc przy współpracy Wydziału Filozoficznego UJ oraz Instytutu Psychologii UJ.
więcej o "Punkt krytyczny" – #TikTok demokracja?

Nowoczesny, wysokorozdzielczy spektrometr masowy z ultrasprawnym chromatografem cieczowym na Wydziale Nauk o Zdrowiu

Dzięki dofinansowaniu z programu ID.UJ oraz POB-u qLIFE, Wydział Nauk o Zdrowiu poszerzył posiadaną infrastrukturę badawczą o jeden z najnowocześniejszych spektrometrów masowych dostępnych obecnie na rynku.
więcej o Nowoczesny, wysokorozdzielczy spektrometr masowy z ultrasprawnym chromatografem cieczowym na Wydziale Nauk o Zdrowiu