więcej o "Społeczeństwo napędzane innowacjami" - zaproszenie do udziału w konferencji [6-7.06]

POB qLIFE
więcej o [Konkurs #18] „Wsparcie rozwoju kompetencji twardych – staże zagraniczne” – NABÓR OTWARTY

Spotkanie z profesorem Janem Lucassenem

W piątek 19 kwietnia 2024 odbędzie się spotkanie z profesorem Janem Lucassenem. Jest uważany, wraz z Marcelem van der Lindenem, za twórcę globalnego podejścia do historii pracy. W 2021 roku opublikował monumentalną syntezę "Historia pracy. Nowe dzieje ludzkości" (Yale University Press). W roku 2023 w wydawnictwie "Znak" ukazało się jej polskie tłumaczenie.
więcej o Spotkanie z profesorem Janem Lucassenem

Webinarium on line Writefull for Institutions

Zapraszamy webinarium on line Writefull for Institutions, które odbędzie się w poniedziałek 8 kwietnia o godz. 15:00.
więcej o Webinarium on line Writefull for Institutions

Życzenia Wielkanocne