kwiecień 2021

Minigranty badawcze w DigiWorld 2021/1

Data: 23.04.2021 - 23.05.2021
Minigranty badawcze w DigiWorld 2021/1

Informacja: nabór wniosków został przedłużony do 23 maja 2021 r.

Zmiana regulaminu: możliwość uwzględnienia w kosztorysie aparatury naukowo-badawczej kosztów w wysokości do 50 tys. zł.

POB DigiWorld ogłasza konkurs Minigranty badawcze w DigiWorld 2021/1 na projekty badawcze lub służące wytworzeniu narzędzi do celów badawczych we wszystkich czterech objętych przezeń domenach badawczych (zakładka „Opis obszaru badawczego” na stronie https://id.uj.edu.pl/digiworld).

Zgłoszenia projektów powinny obejmować badania podstawowe lub stosowane o charakterze interdyscyplinarnym, innowacyjnym i międzynarodowym, niefinansowane z innych źródeł.

Do składania wniosków zapraszamy nauczycieli akademickich lub pracowników naukowo-technicznych zatrudnionych w Uniwersytecie Jagiellońskim (którzy złożyli oświadczenie upoważniające UJ do objęcia ich osiągnięć ewaluacją ministerialną).

Każdy ze zgłoszonych wniosków ma szansę na finansowanie w kwocie maksymalnej do 50 000 zł na okres do 12 miesięcy. Pula konkursu wynosi 600 000 zł. Konkurs finansowany jest z działania Program motywacyjny.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą w języku polskim lub angielskim do 9 maja 2021 r. 23 maja 2021 r.

Wnioski składać można w systemie https://digiworld.cm-uj.krakow.pl/ w konkursie Minigranty badawcze 2021/1 [Research Mini-Grants 2021/1]. Kryteria oceny pozostają takie sam jak w poprzedniej edycji. W obecnym konkursie:

• osoba kierująca minigrantem może realizować na raz maksymalnie jeden minigrant,
  • eksperci i ekspertki dziedzinowi mogą występować w zespołach badawczych w minigrantach w tej samej edycji.

Ewentualne pytania należy kierować na adres: digiworld@uj.edu.pl.

Zapraszamy również do zapoznania się z formularzem FAQ.

Pliki do pobrania
Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu minigranty badawcze w ramach POB DigiWorld
Wzór wniosku
Zmiana regulaminu