wrzesień 2020

Minigranty badawcze w DigiWorld 2020

Data: 22.09.2020 - 25.10.2020
Minigranty badawcze w DigiWorld 2020

POB DigiWorld ogłasza konkurs Minigranty badawcze w DigiWorld 2020/1 na projekty badawcze lub służące wytworzeniu narzędzi do celów badawczych we wszystkich czterech objętych przezeń domenach badawczych (zakładka „Opis obszaru badawczego” na stronie https://id.uj.edu.pl/digiworld).

Zgłoszenia projektów powinny obejmować badania podstawowe lub stosowane
o charakterze interdyscyplinarnym, innowacyjnym i międzynarodowym, niefinansowane z innych źródeł.

Do składania wniosków zapraszamy nauczycieli akademickich lub pracowników naukowo-technicznych zatrudnionych w Uniwersytecie Jagiellońskim (którzy złożyli oświadczenie upoważniające UJ do objęcia ich osiągnięć ewaluacją ministerialną).

Każdy ze zgłoszonych wniosków ma szansę na finansowanie w kwocie maksymalnej do 50 000 zł na okres do 12 miesięcy.
Pula konkursu wynosi 500 000 zł. Konkurs finansowany jest z działania Program motywacyjny.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w języku polskim lub angielskim do 25 października 2020 r. poprzez system https://digiworld.cm-uj.krakow.pl/ (logowanie kontem poczty uniwersyteckiej).

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej: regulaminem i kryteriami oceny
(zob.: PLIKI DO POBRANIA).

Wyniki konkursu (lista rankingowa zakwalifikowanych projektów) ogłoszone zostaną na stronie POB DigiWorld w ciągu dwóch tygodni od upływu terminu składania wniosków. W tym samym terminie wnioskodawcy indywidualnie otrzymają oceny projektów wraz z uzasadnieniem. Ewentualne pytania należy kierować na adres: digiworld@uj.edu.pl podając w temacie wiadomości [Minigranty 2020/1].

Zapraszamy również do zapoznania się z formularzem FAQ

pdf
Regulamin konkursu minigranty badawcze w ramach POB DigiWorld
pdf