Październikowy konkurs POB Anthropocene

Już w październiku 2020 Priorytetowy Obszar Badawczy Anthropocene w ramach działania Talent Management zaprasza do konkursu studentów_tki studiów licencjackich, magisterskich oraz doktorantów_tki UJ ze szkół doktorskich oraz spoza szkół doktorskich na małe i nieco większe działania naukowe oraz popularyzatorskie związane z problematyką antropocenu.

Jeżeli interesują Was takie zagadnienia, jak np. szóste wielkie wymieranie, great acceleration, geoinżynieria, ekobójstwo, dług klimatyczny, zwrot planetarny, postantropocentryzm, koniec natury, zielone technologie, zrównoważony rozwój #de-development i inne wyzwania antropocenu… TEN KONKURS JEST DLA WAS!

· Do udziału w konkursie będą przyjmowane zgłoszenia indywidualne oraz zespołowe (w tym, np. kół naukowych)

· Czas trwania projektu: do 24 miesięcy

· Wysokość finansowania: do 50 000 PLN, w tym maksymalna wysokość stypendium 18 000 PLN (dotyczy tylko projektów trwających dłużej niż 10 miesięcy)

SZCZEGÓŁY KONKURSU PO WAKACJACH!

Konkurs #14 – Dofinansowanie kosztów stypendium doktoranckiego dla doktorantów realizujących program doktorski w Szkole Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UJ CM

ID-UJ-Ukraina-M

Wsparcie finansowe dla naukowców pochodzących z Ukrainy w ramach środków programu ID.UJ

ID-UJ-Ukraina-M