Miło nam poinformować, że działający w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc Global Trends Lab (GTL) jest współorganizatorem konferencji studenckiej w ramach międzynarodowego projektu „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”
więcej o Studencka konferencja naukowa „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego” (3.12)

Social (r)Evolutions Lab UJ zaprasza na spotkanie naukowe z cyklu (R)ewolucyjne espresso pt. “Strategia na lata? O sytuacji demograficznej Polski”. Spotkanie będzie miało formę krótkich wystąpień i dyskusji wokół nich. W jego trakcie będziemy rozmawiać o bieżących trendach demograficznych w Polsce, o ich potencjalnych konsekwencjach oraz o środkach zaradczych zaproponowanych w rządowym projekcie „Strategia demograficzna 2040. Spotkanie odbędzie się 25 listopada 2021 r. (czwartek) w godzinach 13.30–14.30 na platformie MS Teams.
więcej o (R)ewolucyjne espresso: „Strategia na lata? O sytuacji demograficznej Polski” (25.11)

Skuteczne popularyzowanie nauki - szkolenie (3.12)

Social (r)Evolutions Lab UJ zaprasza nauczycielki i nauczycieli akademickich UJ na szkolenie dotyczące skutecznego popularyzowania nauki. Odbędzie się ono 3 grudnia 2021 (piątek) w godz. 9.00-16.00.
więcej o Skuteczne popularyzowanie nauki - szkolenie (3.12)

Serdecznie zapraszamy na listopadowy odcinek cyklu popularyzującego naukę „Punkt Krytyczny”, realizowanego w ramach POB FutureSoc przy współpracy Wydziału Filozoficznego UJ oraz Instytutu Psychologii UJ.
więcej o „Punkt Krytyczny” 25.11 - Media antyspołecznościowe? Porozmawiajmy o władzy i chciwości

Serdecznie zapraszamy na sympozjum naukowe Global Trends Lab Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc - "Minigranty GTL na ostatniej prostej". Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej w czterech panelach w dniach 25.11, 01.12, 02.12 i 09.12 w godzinach 17:00 do 18:30.
więcej o "Minigranty GTL na Ostatniej Prostej" - sympozjum Global Trends Lab (25.11-09.12)