POB DigiWorld

W związku z planowaną od stycznia 2022 r. reorganizacją Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim oraz związanymi z nią zmianami budżetowymi w POB DigiWorld, Zespół Sterujący POB podjął decyzję o rozszerzeniu listy projektów finansowanych w konkursie na minigranty badawcze dla pracowników w DigiWorld 2021/1. Poniżej zamieszczamy uzupełnione statystyki konkursowe, pełną listę laureatów oraz przypominamy informacje dla laureatów.
więcej o Rozszerzenie listy laureatów konkursu na minigranty badawcze w POB DigiWorld UJ 2021/1

„Punkt Krytyczny” 15.12 - From Russia with love

Serdecznie zapraszamy na grudniowy odcinek cyklu popularyzującego naukę „Punkt Krytyczny”, realizowanego w ramach POB FutureSoc przy współpracy Wydziału Filozoficznego UJ oraz Instytutu Psychologii UJ.
więcej o „Punkt Krytyczny” 15.12 - From Russia with love

Szkolenie dotyczące metodologii scope i systematic review (17.12)

Social (r)Evolutions Lab - POB Future Soc zaprasza nauczycielki/li akademickich UJ na szkolenie dotyczące metodologii scope i systematic review. Odbędzie się ono 17 grudnia 2021 (piątek) w godz. 11.00-14.15. Szkolenie odbędzie się w formie online za pośrednictwem MS Teams.
więcej o Szkolenie dotyczące metodologii scope i systematic review (17.12)

"O krytycznym pisaniu" - warsztaty dokształcające (13-14.12)

Global Trends Lab i LSE IDEAS CSEEP at the Jagiellonian University zapraszają na dwudniowe warsztaty dokształcające ze skutecznego popularyzowania nauki. Warsztaty odbędą się 13 i 14 grudnia (poniedziałek i wtorek) w godzinach 15:00 - 18:00 i poprowadzi je Pani Katarzyna A. Przybyła z Polityki Insight.
więcej o "O krytycznym pisaniu" - warsztaty dokształcające (13-14.12)

Social (r)Evolutions Lab UJ zaprasza na spotkanie naukowe z cyklu (R)ewolucyjne espresso pt. "Co się dzieje w polskiej szkole? Wielowymiarowość kryzysu i pułapki dyskursu o wartościach". Spotkanie będzie miało formę krótkich wystąpień i dyskusji wokół nich. Odbędzie się ono 9 grudnia 2021 r. (czwartek) w godzinach 14.00-15.00 na platformie MS Teams.
więcej o (R)ewolucyjne espresso: "Co się dzieje w polskiej szkole? Wielowymiarowość kryzysu i pułapki dyskursu o wartościach" (9.12)