Wsparcie rozwoju kompetencji twardych – relacje z odbytych szkoleń

więcej o Wsparcie rozwoju kompetencji twardych – relacje z odbytych szkoleń

więcej o "Punkt krytyczny" 19.10 -Viva Latino! Czyli co gra w latynoskich społeczeństwach i polityce

więcej o Rozstrzygnięcie Konkursu #14 – “ Dofinansowanie kosztów stypendium doktoranckiego dla doktorantów realizujących program doktorski w Szkole Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UJ CM”.
POB DigiWorld

Kraków Workshop on Robotics

12 i 13 października 2022 r. odbył się Kraków Workshop on Robotics. Wydarzenie realizowane w ramach POB Digiworld UJ organizowane jest zarówno online jak i stacjonarnie. O tym w jaki sposób sztuczna inteligencja na dobre rozgości się w życiu społecznym, rozmawiać będą specjaliści z Uniwersytetu Technicznego w Wiedniu, Politechniki Czeskiej w Pradze, Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Osnabrück, Uniwersytetu w Surrey oraz nasi naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Kraków Workshop on Robotics
POB DigiWorld

Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część VIII

30 września tuż przed inauguracją nowego roku akademickiego w ramach ósmej części podsumowań minigrantów w POB Digiworld, o wynikach swojego projektu opowie dr hab. Zenon Rajfur, prof. UJ.
więcej o Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część VIII