POB Anthropocene: Konkurs Laboratoria Młodych (Young Labs, YL) – wyniki konkursu

Z przyjemnością informujemy, że dostępne są już wyniki konkursu Laboratoria Młodych (Young Labs, YL), organizowanego w ramach POB Anthropocene w programie strategicznym Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Konkurs skierowany był do osób zatrudnionych w Uniwersytecie Jagiellońskim, posiadających stopień doktora nie dłużej niż 9 lat. Celem konkursu było wsparcie finansowe działań młodych uczonych mające na celu zainicjowanie współpracy naukowej i utworzenie pierwszego zespołu badawczego („My First Lab, MFL”, dla osób posiadających stopień naukowy doktora nie dłużej niż 4 lata) lub wzmocnienie/rozszerzenie współpracy naukowej („My Advanced Lab, MAL”, dla osób posiadających stopień naukowy doktora ponad 4 lata, lecz nie dłużej niż 9 lat).

Wyniki konkursu oraz szczegółowe informacje zostały ogłoszone tutaj: https://anthropocene.id.uj.edu.pl/young-labs/

Anthropocene Strategic Infrastructure
Strategic Infrastructure - Laboratorium Hydrologiczno-Chemiczne
POB Anthropocene - Konkurs Open Access