grudzień 2021

20211203

Studencka konferencja naukowa „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego” (3.12)

Data: 03.12.2021
Czas rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: Online - Facebook Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ
Witryna internetowa wydarzenia: https://fb.me/e/5HRhwtf5g

Miło nam poinformować, że działający w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc Global Trends Lab (GTL) jest współorganizatorem konferencji studenckiej w ramach międzynarodowego projektu „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”

Konferencja podsumowuje prace studenckiego zespołu badawczego działającego na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ w ramach realizacji międzynarodowego projektu badawczego "Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”, kierowanego przez prof. Piotra Bajora, Kierownika projektu. W skład grupy wchodzą Studenci i Studentki reprezentujący wszystkie kierunki i poziomy studiów w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz pozostałych kierunków na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Projekt "Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”realizowany jest w ramach konkursu „Dyplomacja publiczna 2021” Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. W skład konsorcjum uniwersytetów realizujących projekt wchodzą Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Państwowy Uniwersytet w Erywaniu, Państwowy Uniwersytet w Tbilisi, Państwowy Uniwersytet w Kiszyniowie, Lwowski Uniwersytet im. Iwana Franki oraz Centrum Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Partnerstwa we Lwowie.

Wydarzenie transmitowane będzie na żywo na Facebooku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/5HRhwtf5g

Program konferencji znajduje się w załączniku.