kwiecień 2021

Data: 13.04.2021
Czas rozpoczęcia: 17:00
Organizator: Global Trends Lab

Global Trends Lab zaprasza na spotkanie z dr. Michalem Onderco (Erasmus University Rotterdam), jednym z redaktorów serii książek Central and Eastern European Perspectives on International Relations, wydawanej przez Central and Eastern European International Studies Association.

• Plakat dekoracyjny "Meet the Editor"Spotkanie w języku angielskim
  • MS Teams, Global Trends Lab - POB FutureSoc
  • Kod zespołu:sbdtc06
  • Bezpośredni link spotkania: http://bit.ly/meet_the_editor