Globalne Wtorki: Wpływ pandemii COVID-19 na system bezpieczeństwa międzynarodowego - seminarium online

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowanym przez Global Trends Lab we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza oraz Katedrą Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM.

Celem projektu Globalne Wtorki jest promowanie badań naukowych dotyczących najważniejszych, globalnych aspektów związanych z problematyką stosunków międzynarodowych, nauk politycznych i bezpieczeństwa oraz ich upowszechnianie wśród społeczeństwa oraz partnerów ze środowiska społeczno-gospodarczego.

Tematem pierwszego spotkania będzie wpływ pandemii COVID-19 na system bezpieczeństwa międzynarodowego i jego częścią będzie przedstawienie wyników badań realizowanych przez pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ, w ramach projektu Society Now!

Seminarium odbędzie się we wtorek 13 października 2020 r. w godzinach 18:00-19:30.

Uczestnicy:
Prof. dr hab. Artur Gruszczak

Dr hab. Marek Czajkowski, prof. UJ

Dr Agata Mazurkiewicz

Moderator:

Dr hab. Piotr Bajor

Seminarium transmitowane będzie na żywo na Facebooku Global Trends Lab

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu

Konferencja Zespołów Wdrażających Program "Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza"

[Konkurs #18] „Wsparcie rozwoju kompetencji twardych – staże zagraniczne” – NABÓR OTWARTY

Spotkanie z profesorem Janem Lucassenem

Webinarium on line Writefull for Institutions