lipiec 2020

Data: 20.07.2020 - 31.03.2021
Otwarta Nauka w DigiWorld

UWAGA!

Przedłużeniu naboru do 31 marca 2021 r.

POB DigiWorld ogłasza konkurs Otwarta Nauka 2020 na finansowanie kosztów korekty językowej, tłumaczenia artykułów i monografii naukowych na język obcy oraz publikacji artykułów i monografii związanych tematycznie z obszarem badawczym DigiWorld (zakładka „Opis obszaru badawczego” na stronie https://id.uj.edu.pl/digiworld) w trybie open-access w najbardziej prestiżowych czasopismach i wydawnictwach.

W szczególności liczymy na zgłoszenia publikacji naukowych o charakterze interdyscyplinarnym, publikacji zrealizowanych we współpracy międzynarodowej, jak również tych, których autorami lub współautorami są studenci i doktoranci UJ.

Pula konkursu wynosi 100 000 zł. Każdy ze zgłoszonych wniosków ma szansę na finansowanie w kwocie maksymalnej do
15 000 zł. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą w trybie ciągłym od 20 lipca do 31 grudnia 2020 r. 31 marca 2021 r. lub do wyczerpania środków.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem zamieszczonym poniżej
(zob.: PLIKI DO POBRANIA).
Aby wziąć udział w konkursie należy zalogować się do systemu https://digiworld.cm-uj.krakow.pl/ (wykorzystuje on centralne uwierzytelnianie loginów UJ) oraz wypełnić i wysłać elektroniczny formularz konkursu Otwarta Nauka 2020. W przypadkach szczególnych zgłoszenie prosimy wysłać mejlowo na adres: digiworld@uj.edu.pl (temat „[Otwarta Nauka 2020] Wniosek”; zgłoszenie powinno zawierać wszystkie informacje wyszczególnione w formularzu elektronicznym).

Za przeprowadzenie wyboru wniosków, które otrzymają finansowanie, odpowiada Zespół Wykonawczy POB DigiWorld pod kierunkiem Koordynatora.

Ewentualne problemy techniczne związane z systemem elektronicznego naboru wniosków należy zgłaszać na adres:
ok@cm-uj.krakow.pl.

Zapraszamy również do zapoznania się z formularzem FAQ

Finansowanie artykułów naukowych open access – zasady